logo لطفا منتظر بمانید...
وارد شوید ثبت نام کنید
يكشنبه 11 خرداد 1399 07:09:31
درباره ما

 

- سایت " مارکت بی " با توجه به منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با کارآفرینی و پیشبرد اقتصاد ملی و همچنین درصدد ایجاد راهکارهای مناسب برای فروش تأسیس و ادامه فعالیت داد و درحال حاضر با ارائه چندین کالا تلاش در پیشبرد روزافزون اقتصاد این مرز و بوم دارد. سایت "مارکت بی" در جهت بهبود صنعت و پیاده سازی فروش کالاها بر بستر اینترنت و داد و ستد نوین، دامنه " مارکت بی " را راه اندازی نموده و برای افزایش امنیت و سرعت، وب سایت " مارکت بی " بر روی پیشرفته ترین و امن ترین سرورهای اختصاصی قرار گرفته است. 

- امکان ارسال کالا به تمام نقاط ایران با استفاده از پست پیشتاز و یا تیپاکس امکان پذیر می باشد. خوشبختانه در حال حاضر شرکت های پستی متعدد و معتبری در ایران فعالیت می کنند که با یک تلفن کالا را از محل فروشنده تحویل گرفته و برای خریدار در سراسر این مرز و بوم ارسال می نمایند. همچنین این سایت با استفاده از سیستم امن پرداخت اینترنتی شرایطی را ایجاد کرده است که اعضاء می توانند با امنیت کامل و کمترین خطا در تراکنشهای بانکی ، مبادلات خود را از طریق کلیه کارت های عضو متصل به شبکه شتاب انجام دهند.

- سایت " مارکت بی " این امکان را برای شما به وجود آورده تا بدون صرف هیچ هزینه ای، سریع و آسان فروشگاه اینترنتی را مشاهده و به صورت آنلاین محصولات مورد نظر خود را به روشهای مختلف خرید نمایید.

- یکی از اهداف مهم " مارکت بی " همگانی کردن تجارت الکترونیک در کشور می باشد. " مارکت بی " از دو مؤلفه اصلی تشکیل شده است. اولین مؤلفه دارا بودن نرم افزارهای ساده و قدرتمند که این امکان را برای شما فراهم می کند تا ظرف مدت چند دقیقه، کالای مورد نظر خود را جستجو و انتخاب نمایید. مؤلفه دوم، یک فروشگاه متمرکز که کالاهای متفاوت در آن جمع آوری شده است. این امر از یک طرف باعث کسب و کار بیشتر و از طرف دیگر باعث تسریع روند جستجوی خریداران برای یافتن کالای مورد علاقه شان می شود.

- برخلاف سایر فروشگاه های آنلاین، " مارکت بی " یک فروشگاه بسیار غنی را در اختیار مشتری قرار خواهد داد تا بتوانند کنترل کاملی بر روی آن داشته باشند. اگرچه این سایت علاقه مند به همکاری با شرکت های بزرگ کشور نیز می باشد، اما خط مشی اصلی " مارکت بی " توجه بیشتر به اشخاص و یا کمک به افرادی است که در پی یافتن یک راه حل سریع و آسان برای خرید اجناس مورد نظر خود از یک فروشگاه آنلاین می باشند.

- استراتژی ما در سایت " مارکت بی " ، ایجاد کسب و کار پویا و سالم و ارائه کالای باکیفیت به آحاد مردم جامعه با استفاده از راه های نوین و استفاده از سیستم الکترونیک بر پایه اینترنت امن و همچنین فروش کالای باکیفیت ایرانی می باشد. ما معتقدیم که هر فردی می تواند از سایت " مارکت بی " با توجه به نیاز خود، بهره ببرد.